يكشنبه 26 آذر 1396 20:52:14

اخبار و رويدادها
10 مهر 1396 9:9:33
شوراي امر به معروف و نهي از منكر سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان بعنوان شوراي برتر استان در سال 96 شناخته شد

طي لوحي از سوي ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان كردستان از تلاش هاي رييس و اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان در احياي فريضتين قدرداني شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان، در مراسمي كه بمناسبت هفته امر به معروف و نهي از منكر در دهه اول محرم در سنندج برگزار شد، با اهداء لوحي به امضاي مشترك آيت الله حسيني شاهرودي نماينده محترم ولي فقيه در منطقه كردستان، عبدالمحمد زاهدي  استاندار كردستان و محمود الله مرادي دبير ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان كردستان از رييس و اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان تقدير شد.

در اين لوح آمده است:

رئيس و اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان

سلام عليكم


قيام حضرت سيدالشهدا (ع) نه يك حادثه كه نماد يك فرهنگ است . فرهنگي برآمده از اسلام ناب كه از سرچشمه هاي زلال وحي جاري شد و با عمل راستين به فريضه امر به معروف و نهي از منكر پرچم آزادگي و فضيلت خواهي را براي هميشه تاريخ برافراشته كرد.

با آرزوي توفيق روزافزون براي اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر در راستاي حاكميت بخشيدن به ارزش هاي ديني در پرتو عمل به فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر وكسب تقواي الهي و با نظر به اينكه شوراي محترم امر به معروف و نهي از منكر آن اداره در راستاي ترويج فريضتين امر به معروف و نهي از منكر تلاش مجدانه از خود نشان داده اند، لذا جا دارد از خدمات مجموعه شوراي امر به معروف و نهي از منكر تشكر نموده و اين لوح به رسم يادبود به تمامي تلاشگران آن اداره اعطا مي گردد.

از خداوند سبحان موفقيت روزافزون همه عزيزان را در ارتقاء فضايل اخلاقي و نيل به ارزش ها و آرمان هاي ارزشمند نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران زير سايه پر بركت مقام معظم رهبري (مدظله العالي) مسالت داريم.


Powered by Tetis PORTAL