J
I
K
A
B

مزايده ، مناقصه و خريد 

 مزايده : 

1-فروش ۷ دستگاه خودرو مازاد برنياز سازمان مديريت وبرنامه ريزي كردستان ( سامانه ستاد ايران به آدرس : setadiran.ir )

ساعت بازديد

مهلت بازديد

مهلت ارسال پيشنهاد

تاريخ انتشار

از 9 تا 13

از1395/10/06

تا1395/10/06

از1395/10/06

تا1395/10/06

از1395/10/06

تا1395/10/06

 

2- خريد تجهيزات شبكه سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان كردستان  ( درج در سامانه ستاد  به تاريخ :(1397/2/22)

*لينك دريافت فايلPdf ليست تجهيزات شبكه*

شرايط خريد تجهيزات :

1-كليه قطعات داراي دو سال ضمانت باشد.

2-شركت كننده داراي مجوز شواري عالي انفورماتيك باشد .

3-نصب وراه اندازي در محل سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان صورت پذيرد .

4-ضمانت نامه بانكي به مبلغ  10 درصد مبلغ فاكتور جهت حسن انجام كار تا پايان دوره گارانتي. ( دو سال )

5-در هر مرحله اگر مشخص شود كه تجهيزات مورد نظر اصلي نبوده هزينه تعويض قطعات از 10 درصد حسن انجام كسر خواهد شد.

مشخصات تجهيزات :

SAN Storage :

تعداد

مشخصات

رديف

1

HPE MSA 2050 SAN Dual controller SFF Storage Q1J01A

1

1

HPE MSA 2040 8Gb Short wave Fiber Channel SFP + 4 - pack Transceiver

2

24

Hp MSA 600GB 12G SAS 15K SFF (2.5in) Enterprise J9F42A

3

3

HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fiber 2m Cable QK733A

4

3

HP 82Q 8Gb 2-port PCIe Fiber Channel Host Bus Adapter AJ764A

5

1

HP 8/25 Base (16) Full fabric ports Enabled SAN Switch AM868C

6

16

HP 8Gb short wave B-series FC SFP AJ716B

7


كارتهاي گرافيك
با مشخصات زير :

تعداد

مشخصات

رديف

1

HP NVIDIA GRID K1 8GB

1

1

HP NVIDIA GRID K1 16GB

2



Powered by Tetis PORTAL