J
I
K
A
B
يكشنبه 5 بهمن 1399 01:05:38

9 تير 1395 18:0:26
همه مسئولين با تمام توان در بحث توسعه استان كمك كنند

نماينده ولي فقيه در استان كردستان گفت: تفاوت سليقه ها نبايد مانع همكاري و تعاون شوند همه مسئولين با تمام توان در بحث توسعه استان كمك كنند، ايستادگي و تلاش براي حل مشكلات با تمام امكانات، از معيارهاي مديريت جهادي و روحيه انقلابي است...


به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان به نقل دفتر نماينده ولي فقيه در كردستان، آيت‌الله سيدمحمد حسيني‌ شاهرودي در ديدار اعضاي شوراي برنامه ريزي و ستاد اقتصاد مقاومتي استان اظهار كرد: اقتصاد مقامتي حركت با بركت و ارزشمندي است كه با تدبير و رهنمودهاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) آغاز شده كه خداوند را به خاطر بركت نعمت چنين رهبر فرزانه اي سپاسگزاريم.

وي گفت: قدرداني و اطاعت پذيري مردم از مقام معظم رهبري(مدظله العالي) قابل تقدير است و مردم نشان داده اند در همه صحنه ها پشتيبان واقعي ولايت هستند.

نماينده ولي فقيه در استان كردستان به صبر، ايثار و فداكاري‌هاي خانواده معظم شهيدان، جانبازان و ايثارگران، اشاره و تصريح كرد: امنيت ايران اسلامي مرهون رشادت شهدايي است كه جان خود را براي برقراي آرامش و امنيت كشور فدا كردند و رشادت هاي شهدا باعث شده دشمنان از ما عصباني باشند.

وي خاطرنشان كرد: همه دشمنان ما بطور صريح در شبكه هاي اجتماعي عصبانيت خود را از امنيت ايران علام كرده اند كه چرا با وجود همه تلاش ها و اقدامات براي ناامن كردن، ايران همچنان داراي امنيتي پايدار و خلل ناپذير است.

آيت الله حسيني شاهرودي افزود: دست خدا در امنيت ايران در كار است، تدابير مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و رشادت هاي همه نيروهاي نظامي و دفاعي دست به دست هم داده تا اين امنيت پايدار بماند.

وي گفت: مقام معظم رهبري(مدظله العالي) همه خطرات را پيش از ديگران مي بيند و هشدار مي دهد و معظم له همين بحث اقتصاد مقاومتي و لطمات ناشي از كم كاري در حوزه اقتصاد را از چندين سال پيش هشدار داده بودند.

نماينده ولي فقيه در استان كردستان گفت: دشمنان براي ضربه زدن به كشور ما نقاط ضعف ها را شناسايي و روي آنها دست مي گذارند و طي چندين بار هم به صراحت اعلام كرده اند كه از هر اقدامي كه بتواند اقتصاد ايران را فلج كند دريغ نمي كنند و انجام مي دهند..

وي خاطرنشان كرد: پايه ها و اساس هاي اقتصاد مقاومتي بيان شده و اكنون زمان اقدام و اجرايي كردن آن با تمام امكانات است.

آيت الله حسيني شاهرودي با بيان اينكه در آخر ماه مبارك رمضان بايد با دست پر و نتيجه با اين ماه وداع كنيم، افزود: تقوي حاصل و نتيجه عبادات ما در پايان ماه مبارك رمضان باشد و بايد در مسائل اقتصادي به تقوي اقتصادي برسيم.

وي افزود: هر مسئولي كه مسئوليتي بر عهده دارد بايد عدالت را رعايت كند عمل به تقوي اتقتصادي موجب حل بسياري از مشكلات است.

نماينده ولي فقيه در استان كردستان گفت: مقام معظم رهبري(مدظله العالي) فرماندهي ستاد اقتصاد مقاومتي را احيا كردند و در شرايط كنوني مديريت اقتصادي بسياري از مشكلات و گره ها را حل مي كند.

وي تصريح كرد: استان كردستان داراي ظرفيت هاي توسعه اي فراواني است كه بايد در همه بخش ها از اين فرصت هاي توسعه اي استفاده كرد و با اولويت بندي اين ظرفيت ها به ثمر رسيده و راه اندازي شود و در ميدان عمل به بهره برداري برسند.

به گفته آيت الله حسيني شاهرودي در برنامه ريزي براي تحقق اقتصاد مقاومتي بحث زنجيره توليد بسيار مهم است كه اين مهم بايد دستور كار قرار گيرد و با شناخت گره ها و مشكلات براي حل آنها اقدام نمايم.

وي افزود: همكاري مسئولين در حل مشكلات و برطرف كردن موانع توسعه استان خوب است با گره گشايي مسئولين، مردم در مسير اقتصاد مقاومتي و اجرايي شدن آن استقبال مي كنند.

نماينده ولي فقيه در استان كردستان افزود: با وجود كمبود اعتبارات بايد در بخش هاي زودبازده متمركز شد و به بخش صنايع وابسته به كشاورزي توجهات بيشتري شود.

وي افزود: مقام معظم رهبري(مدظله العالي) فرموده اند كه اعضاي خبرگان بايد مطالبه گر باشند و همين مسئوليت ما را چندين برابر سنگين تر مي كند.

آيت الله حسيني شاهرودي افزود: تفاوت سليقه ها نبايد مانع همكاري و تعاون شوند همه مسئولين با تمام توان در بحث توسعه استان كمك كنند، ايستادگي و تلاش براي حل مشكلات با تمام امكانات، از معيارهاي مديريت جهادي و روحيه انقلابي است.

وي گفت: كشور ايران هرجا كه پيشرفتي داشته و به موفقيتي رسيده مرهون پشتيباني رهبري است و روحيه انقلابي مردم بسياري را از مشكلات را حل مي كند.

نماينده ولي فقيه در استان كردستان اضافه كرد: از فرصت هاي خدمتگزاري كه به همه داده شده استفاده لازم را به عمل آوريم زيرا آدمي در دنيا وقت كم مي آورد.

وي گفت: براي همه جامعه بايد تلاش و خدمت كنيم اما به محرومين توجه ويژه شود و به مشكلات آنها رسيدگي شود.

 


Powered by Tetis PORTAL